از بالش مموری فوم مدیکال ژل چه می دانید؟

درباره بالش مموری فوم مدیکال ژل چه می دانید؟

طراحی مناسب بالش مموری فوم مدیکال ژل برای ستون فقرات مناسب برای افراد با دردهای گردن و ستون فقرات در ناحیه فوقانی انتخاب اول افراد در فصول گرم سال است. اگر می خواهید دردهای ناحیه سر و عضلات گردنتان کاهش پیدا کند و علاقه مندید که همیشه بالشی خنک داشته باشید تا با سر و گردن تان هنگام خواب عرق نکند. توصیه می شود از یک بالش طبی با یک طراحی خاص و منحصر به فرد استفاده کنید که به شما کمک می کند تا با تجربه خواب راحت عملکرد روزانه بهتری داشته باشید.

 

بالش مموری فوم مدیکال ژل

بالش مموری فوم مدیکال ژل برای کاهش دردهای عضلات سر  و گردن و افرادی که ازدارای عارضه های گردنی و ستون فقرات در ناحیه فوقانی هستند انتخاب مناسبی می باشد.

این بالش به وسیله قرار دادن مناسب سر با ستون فقرات شما و کاهش و یا حذف فشارهای وارده به مرور زمان به تسکین دردهای ناحیه فوقانی ستون فقرات و گردن کمک می کند. همچنین از دردهای عضلانی ناشی از گرفتگی ماهیچه ها و آرتروز  جلوگیری می کند و می تواند به عنوان یک انتخاب پیشگیرانه نیز به حساب می آید.

ویژگی مهمی که این نوع بالش را از سایر بالش های طبی متمایز می کند، فناوری ژل خنک کننده به کار رفته در سطح این بالش است که باعث کاهش دما در طول خواب می گردد و می تواند با نگه داری سر و گردن در دمای مناسب از تعریق آن هنگام خواب جلوگیری کند.

بالش مموری مدیکال ژل محصولی ایده آل برای کسانی است که می خواهند در زمان خواب از مهره های گردن خود محافظت کنند. همچنین، اشخاصی که از ناراحتی های مرتبط با ستون فقرات و آرتروز گردن رنج می برند، می توانند از خرید بالش مدیکال ژل استفاده کنند.

 

بالش مموری فوم مدیکال ژل
بالش مموری فوم مدیکال ژل

ویژگی های بالش مموری فوم مدیکال

  1. این بالش دارای ژل خنک کننده است.
  2. این بالش دارای دو ارتفاع است که می توانید از دو ارتفاع آن استفاده کنید.
  3. این بالش را  می توانید طبق دستورالعمل آن شستشو دهید و خشک کنید.
  4. این بالش طول عمر بالایی دارد.
  5. جنس این بالش از نخ پنبه است و از حساسیت های پوستی و تنفسی جلوگیری می کند.

 

بالش طبی مدیکال ژل چگونه از تعریق در زمان خواب جلوگیری می کند؟

ویژگی مهم بالش های مدیکال ژل که آن را از محصولات دیگر متمایز می کند، استفاده از فناوری ژل خنک کننده است. در نتیجه، این بالش باعث کاهش دما تا 15 درجه سانتی گراد می شود و از تعرق در زمان خواب جلوگیری می نماید.

 

آیا بالش مموری فوم مدیکال ژل  دردهای گردنی را کاهش می دهد؟

بالش مموری فوم مدیکال ژل در جهت حفظ سلامت سر و گردن طراحی شده است. هنگام خواب، وقتی سرتان را روی این بالش قرار می دهید سر و گردن همراه با ستون فقرات در بهترین موقعیت قرار می گیرند و موجب برطرف شدن فشار هایی که در طول شبانه روز  به بدن  شده است می شود.  هم چنین برای پیشگیری از ابتلا به دردهای مانند آرتروز نیز مناسب است.

 

کاهش درد گردن با بالش مموری فوم مدیکال ژل
کاهش درد گردن با بالش طبی مدیکال ژل

آیا بالش مموری فوم مدیکال ژل گردن را ماساژ می دهد؟

الیاف مموری فوم طوری طراحی شده اند که وقتی سر و گردن روی آن قرار می گیرد به سرعت فرم و حالت سر را به خود می گیرد و زمانی که سر تکان می خورد، فرم و حالت بالش نیز تغییر پیدا می کند. همین امر منجر به ماساژ گردن شده  و فرآینت خونرسانی را در بدن افزایش می دهد.

 

طرح های مختلف بالش های طبی مدیکال ژل را بشناسید؟

1.بالش مموری فوم مدیکال ژل لارج

بالش مدیکال ژل لارج محصولی مناسب برای تجربه خواب راحت است. بالش مدیکال ژل دارای ژل خنک کننده است و گرفتگی های عضلانی را به میزان زیادی کاهش می دهد. گودی ها و انحنا های موجود در این بالش باعث می شوند مهره های گردن ماساژ داده شوند و همین امر سلامتی گردن را تضمین می کند.

تسهیل گردش خون، ضد باکتری، کاهش جست و خیزهای خواب در طول شب،  کاهش دردهای ناحیه فوقانی گردن، نگهدارنده فاصله مناسب بین گردن و چانه از جمله ویژگی های این بالش است.

2.بالش مموری فوم مدیکال سفت

بالش مموری فوم مدیکال سفت محصولی ایده آل برای کسانی است که می خواهند با تجربه خواب راحت در طول شب، صبح های خود را پر انرژی آغاز کنند. این بالش از الیاف نخ پنبه درست شده است و با عبور و مرور هوا فضای مناسبی را برای خواب ایجاد می کند. به همین دلیل، خرید بالش مموری فوم مدیکال سفت این روزها مورد توجه و استقبال زیادی قرار گرفته است.

انعطاف پذیری بالا، ضد حساسیت، جلوگیری از بروز واکنش های تنفسی و پوستی، تسهیل گردش خون، ضد باکتری، کاهش جست و خیزهای خواب در طول شب،  کاهش دردهای ناحیه فوقانی گردن، نگهدارنده فاصله مناسب بین گردن و چانه از جمله ویژگی های این بالش می باشد.

3.بالش مموری فوم مدیکال نرم

محصولی مناسب برای تجربه خواب راحت است.  بالش مموری فوم مدیکال به صورت ماساژور طبیعی عمل می کند و دما را   در خود ثابت نگه می دارد. همچنین، جنس پارچه این محصول نخ پنبه است و خوابی امن و راحت را برای افراد به وجود می آورد.

بالش مموری فوم مدیکال نرم قابلیت تنظیم در دو ارتفاع مختلف را دارد. بنابراین می توانید به هر روشی که می خواهید بالش خود را بگذارید و راحت استراحت کنید. در واقع، این بالش دو بالش مجزاست که در یک بالش تلفیق شده است و حس خوشایند انتخاب را به شما می سپارد.

 

نمای نزدیک بالش مموری فوم مدیکال ژل
نمای نزدیک بالش مموری فوم مدیکال ژل

خرید بالش مموری فوم مدیکال ژل

یکی از هوشمندانه ترین کارهایی است که می توانید انجام دهید و با تجربه خواب راحت عملکرد روزانه خود را بهبود ببخشید. خرید بالش طبی است که  می تواند به افراد کمک کند خواب راحت و بدون دغدغه ای را تجربه کنند و در صبح انرژی داشته باشند.

 

قیمت بالش طبی مدیکال ژل

وقتی افراد می خواهند برای خرید این بالش اقدام کنند، سوالات زیادی در مورد قیمت بالش مدیکال ژل پرسیده می شود. قیمت این محصول در سایت فروشگاهی ما قرار داده شده است و کارشناسان ما به شما کمک می کنند تا با توجه به سلیقه و بودجه ای که دارید بهترین محصول را سفارش دهید و از خرید خود لذت ببرید.

 

GOD_M11228RN
ارسال دیدگاه