خوابی راحت با بالش مموری فوم

خوابی راحت با بالش مموری فوم

آنچه که باید درباره بالش مموری فوم بدانید!

بالش مموری فوم توسط ناسا جهت جلوگیری از فشار وارده به فضانوردان طراحی شد. مموری فوم به دارای حافظه است یعنی با توجه به وزن و دمای بدن فرم می گیرد. نرمی و لطافت از ویژگی های بارز این بالش است، اینت بالش برای افرادی که خواستار و علاقه مند به بالش های قدیمی هستند طراحی شده است و باعث پر کردن انحنای گردن در حالت خوابیده به پشت و پر شدن فاصله بین شانه و چانه در حالت به بغل خوابیده می شود.

بالش مموری فوم یا Memory Foam Pillow یکی از پرفروش ترین محصولات ویژه در بازار است و هر زمانی که روی آن می خوابید، فرم و شکل سر و گردن را به خود می گیرد و پس از آنکه از روی این بالش بلند می شوید، دوباره به حالت اولیه اش باز می گردد. همین ویژگی سبب شده است خرید بالش های طبی مموری فوم مورد توجه سخت پسندان قرار گیرد. پس برای داشتن خوابی شیرین و راحت با ما همراه باشید.

 آیا بالش مموری فوم به کاهش دردهای گردنی کمک می کند؟

بالش مموری فوم  Memory Foam Pillow مطابق با آناتومی گردن طراحی شده است و به آزاد سازی گرفتگی و اسپاسم های عضلانی کمک می کند. این بالش تکیه گاهی بسیار مناسب برای مهره های گردن می باشد و می تواند خستگی های روزانه را از بدن خارج سازد.

آزادسازی گرفتگی و اسپاسم عضلانی
آزادسازی گرفتگی و اسپاسم عضلانی

ویژگی ها و مشخصه های بالش مموری فوم

 1. این بالش بسیار نرم و لطیف است.
 2. بسیار سبک و به راحتی قابل حمل است.
 3. آنتی باکتریال بوده و خطر بروز واکنش های پوستی و تنفسی را تا حد زیادی کاهش می دهد.
 4. ماساژ طبیعی و تثبیت دما
 5. قابلیت استفاده از دو سطح متفاوت بالش
 6. پارچه آن لوکس و قابل شستشو است و با توجه به دستور العمل این محصول می تواند شستشو داده و خشک شود
 7. بادوام، با ماندگاری بالا و بدون تغییر شکل ظاهری در مدت استفاده. در واقع در استفاده طولانی مدت شکل ظاهری آن تغییر نمی کند.
 8. پارچه آن 100 درصد پنبه ای و لطیف با قابلیت عبور هوا مناسب رو بالش است.
 9. بالش طبی مموری فوم Memory Foam Pillow برای آزاد سازی تنش های عضلانی مفید است و از بروز دردهای گردن جلوگیری می کند.
 10. بالش طبی مموری فوم Memory Foam Pillow بسیار سبک است و به راحتی جا به جا می شود.
 11. از دیگر ویژگی های این بالش نگهدارنده فاصله مناسب بین گردن و چانه، تسهیل گردش خون، کاهش جست و خیزهای خواب در طول شب می باشد.
نمایی نزدیک از بالش مموری فوم دریم
نمایی نزدیک از بالش مموری فوم

نکات خرید بالش مموری فوم

خرید بالش طبی مموری فوم ایده ای شگفت آور برای کسانی است که به دنبال تجربه بهترین کالاهای خواب هستند. خرید این بالش راحتی، آسایش و امنیت را برای شما به همراه دارد.

امروزه به دلیل اینکه اکثر مردم مدت زمان زیادی با رایانه ها و گوشی ها سرو کار دارند و بیشتر اوقات در حالت های نامناسب می نشیند کمر درد و گردن درد بسیار شایع می باشد به همین علت استفاده از بالش های طبی بسیار مهم است اما برای خرید بالش طبی اول باید انواع مدل های آن ها را بشناسید تا بالش مناسب و ایده آل خودتان را انتخاب کنید.

وقتی می خواهید برای خرید بالش طبی مموری فوم دریم اقدام کنید، بی شک یکی از سوالات شما در مورد قیمت بالش های مموری فوم است. قیمت این بالش در فروشگاه اینترنتی هایپر سلامت آمده است و کارشناسان ما به شما کمک می کنند با توجه به بودجه ای که دارید بهترین محصول را خریداری کنید. پس با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

GOD_M11228RN
ارسال دیدگاه