چرا باید از بالش طبی موج دار استفاده کنیم؟

چرا باید از بالش طبی موج دار استفاده کنیم؟

بالش طبی موج دار یا مموری فوم هوشمند

بالش طبی موج دار، دو لبه با دو ارتفاع متفاوت از جنس مموری فوم دارد . پارچه استفاده شده در آن 100 درصد پنبه ای، ضد تعریق و ضد حساسیت بوده که با گرمای بدن حالت می گیرد، و به دلیل این که ستون فقرات در ناحیه گردن با زاویه ای صحیح قرار می گیر‌‌د، گردش خون به درستی انجام می شود. خواب شبانه با بالش مموری موج دار فشارهای عصبی و دردهای عضلانی را کاهش داده و آرامش طولانی مدت شبانه را فراهم می آورد.

بالش مموری فوم هوشمند از ماده ای به نام مموری فوم تشکیل شده است که از لحاظ شکل ظاهری یک طرف آن با ارتفاع ۱۲ سانتی متر و طرف دیگر آن با ارتفاع ۱۵ سانتی متر طراحی شده، که این نوع طراحی خاص در این نوع بالش پاسخگوی نیاز عمده مشتریان می باشد. نوع دیگری از این محصول ، مدل کلاسیک آن با نام بالش طبی مدیترم است که طراحی آن مانند بالش های سنتی می باشد. این مدل نیز با توجه به ارتفاع ۱۸ سانتی متری نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب کرده است.

 

بالش طبی موج دار یا مموری فوم هوشمند
بالش طبی موج دار یا مموری فوم هوشمند

ویژگی های بالش طبی موج دار

 1. حفظ حالت استاندارد در ستون فقرات حین خواب و ایجاد تناسب در قرارگیری سر و گردن و ستون فقرات و پیشگیری از دردهایی چون دیسک گردن، فاصله بین مهره های گردنی و …
 2. ایجاد گردش خون نرمال در بدن و در نتیجه کاهش درد و کوفتگی در گردن و عضلات.
 3. خوابی دلپذیر و راحت
 4. افزایش طول عمر و سلامتی مهره های گردن و ستون فقرات
 5. جلوگیری از تعریق حین خواب و خنک نگهداشتن سر
 6. انعطاف و حالت‌پذیری متناسب با سر، گردن، شانه و حفظ حالت فعلی بدن

 

اصلاح رفتار نادرست خواب
اصلاح رفتار نادرست خواب

انواع بالش طبی موج دار

1.  بالش طبی هوشمند مدل موج دو لایه

بالش طبی هوشمند مدل موج دو لایه با بهره گیری از تکنولوژی جدید ( لایه زیرین از فوم پلی اوره تان HR ساخته شده) موجب می شود سر حین خواب زیادی به سمت داخل مایل نگردد و با ستون فقرات در یک راستا باشند. این امر تنفس طبیعی فرد حفظ کرده و در بلند مدت از خروپف کردن، گرفتگی های عضلانی در جلوگیری می کند.

لایه رویی آن از فوم هوشمند یا مموری فوم ساخته شده، این ماده به هنگامی که تحت‌ فشار قرار می‌گیرد، تغییر حالت می‌دهد و با برداشتن فشار، فوم با کمی تأخیر به حالت اولیه اش بازمی‌گردد. این ویژگی باعث می‌شود که هنگام خوابیدن روی فوم هوشمند، نیروی وزن سر و گردن با شدت کمتری به بدن بازگردانده شود و درنتیجه فشار کمی به مهره‌ها و عضلات سر و گردن وارد ‌شود.

دارای قابلیت استفاده از قوس بزرگ و کوچک متناسب با عرض شانه و عادت خواب، روکش کتان قابل شستشو است و ابعاد این بالش 60*31*10 سانتی‌متر است.

2.  بالش طبی فوم مموری هوشمند واسپور

بالش سوپر موج یا بالش موج دار ساخته شده از موری فوم سخت و برگشت پذیر می باشد ، بالش طبی موج دار، به دلیل ساختار ارگونومیک آن جز محبوب ترین بالش های طبی در سال های گذشته به شمار می رود. چرا که با طراحی ویژه و انحنای کاملا استاندارد باعث از بین رفتن دردهای ستون فقرات، گردن ، شانه در طول خواب می شود.

این محصول یکی از سخت ترین و با کیفیت ترین بالش طبی موج دار در بازار ایران شناخته شده است.  مناسب برای کسانی که هم علاقه مند به استفاده از محصولات طبی هستند این محصول از مموری فوم با درجه ی سافت تهیه شده که با توجه به ارتفاع ۱۳ سانتیمتر می تواند به طور کامل فشار سر و مهره های گردن را کاهش دهد. رویه ی این محصول از الیاف طبیعی پنبه تهیه شده که باعث نرمی بیشتر و عدم تعریق در هنگام خواب می شود. هم چنین رویه و استر به راحتی جدا می شود و قابل شستشو دادن است.

3.  بالش مموری فوم برن مدل آلوئه ورا

به دلیل موج دار بودن بالش مموری فوم برن مدل بامبو و طبی بودن آن، پشتیبانی کامل از سر و گردن شما صورت می گیرد. با قرار گرفتن ناحیه سر و گردن بر روی  این بالش، با جذب حرارت فرم سر و گردن را به خود می گیرد و از وارد آمدن فشار زیاد به این نواحی جلوگیری می شود.

بالش مموری فوم برن مدل آلوئه ورا دارای روکش قابل شستشو می باشد که به راحتی قابلیت شستشو در ماشین لباس شویی را نیز دارا می باشد. هم چنین داشتن رویه با خاصیت آلوئه ورا شادابی و حفظ سلامت پوست شما به همراه خواهد داشت. بالش مموری فوم برن دارای دانسیته و تراکم استاندارد می باشد تا در هنگام خواب و استراحت آسودگی کامل برخوردار شوید.

 

بالش طبی موج دار مدل آلوئه ورا
بالش طبی موج دار مدل آلوئه ورا

ویژگی های بالش مموری فوم مدل آلوئه ورا:

 1. دارای روکشی زیپ دار و پنبه ای همراه با خاصیت گیاه بامبو
 2. دارای مموری فوم با دانسیته بالا برای حالت پذیری و دوام و مانایی بیشتر
 3. روکش قابل شستشو در ماشین لباسشویی
 4. ساخت کشور ترکیه و دارای بسته بندی
 5. اندازه 50*60*14

4.  بالش مموری فوم برن مدل بامبو

به دلیل موج دار بودن بالش مموری فوم برن مدل بامبو و طبی بودن آن، پشتیبانی کامل از سر و گردن شما صورت می گیرد. با قرار گرفتن ناحیه سر و گردن بر روی بالش مموری فوم , این بالش با جذب حرارت شکل و فرم سر و گردن را به خود می گیرد و با ایجاد عمل هم سطحی از وارد آمدن فشار زیاد به این نواحی جلوگیری می کند.

بالش مموری فوم برن مدل بامبو دارای روکش قابل شستشو می باشد که به راحتی قابلیت شستشو در ماشین لباس شویی را نیز دارا می باشد. دارای رویه با خاصیت بامبو که باعث سرحالی و حفظ سلامت پوست می شود. بالش مموری فوم برن دارای دانسیته و تراکم استاندارد می باشد.

5.  بالش مموری فوم موج دار هوشمند با ژلاتین خنک کننده

بالش های مموری فوم  خنک کننده موج دار هوشمند ، دارای ورقه ژلاتینی که دمای بدن را پس از تماس تا 15 درجه سانتی گراد کاهش داده و مانع از تعریق در ناحیه سر و گردن می شوند. هم چنین بدلیل مموری فوم تعبیه شده درون بالش نسبت به سنگینی و گرمای سر شکل می گیرد و فشار به سر و گردن وارد نمی شود و گردش خون در این ناحیه بهتر انجام می شود. این نوع بالش دارای رویه زیپ دار قابل شستشو می باشد.

 

بالش طبی موج دار ضد بو
بالش طبی موج دار ضد بو

راهنمای سایز های بالش طبی موج دار

 1. سایز کوچک S       (7-9)*30*48
 2. سایز متوسط M    (8-11)*30*55
 3. سایز بزرگ L         (11-13)30-48
 4. سایز خیلی بزرگ XL    (12-15)*35*55

 

دلایل انتخاب بالش طبی موج دار

 1. بالشت طبی هوشمند مدل موج مناسب برای کسانی است که قد و عرض شانه متوسطی دارند و می خواهند از بالشی با ارتفاع کم استفاده کنند.
 2. انحنای متناسب و پیش بینی شده در بالش طبی موج دار، سر و گردن و ستون فقرات را در موقعیتی متناسب قرار می دهد و به دلیل ویژگی جادویی مموری فوم فشار کمتری به بدن وارد می شود و از آرتروز و اسپاسم عضلات جلوگیری می شود. عموما توصیه می شود که بانوان از این بالش استفاده کنند.
 3. جنس روکش این محصول ۸۰ درصد پنبه ای است و به راحتی قابل تعویض و شستشو دادن است.
 4. این بالش انتخابی متناسب با آناتومی بدن است. علاوه بر این که خوابی راحت و لذتبخش را تجربه می کنید بسیاری از مشکلات مانند درد گردن، اسپاسم عضلانی و بیخوابی را که در اثر استفاده از بالش های غیر استاندارد است دیگر تجربه نخواهید کرد.

پس اگر به دنبال بالش مناسبی می گردید بدون شک انتخاب بالش طبی موج دار از بهترین انتخاب ها خواهد بود که ضامن سلامتی و خواب راحت شماست، البته بسیار مهم است که این بالش ها را از فروشگاه های معتبر تهیه نمایید تا از کیفیت مواد به کار رفته آسوده خاطر باشید. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

GOD_M11228RN
ارسال دیدگاه